Bağcılar Belediyesi Çocuk Bakımevi

İstanbul Bağcılarda hizmet veren çocuk bakımevi toplamda 790 metrekare üzerine kurulu binasıyla 4-6 yaş arası çocuklara bakım ve eğitim hizmeti vermektedir. Hafta içi beş gün hizmet veren kurum çalışma saatleri 08:00- 17:30 saatleri arasında eğitim verilen kurumda sabah kahvaltısı, öğle yemeği, ikindi kahvaltısı verilmektedir.

Çocuklara yönelik verilen başlıca eğitimler arasında değerler eğitimi, İngilizce, müzik gibi branşlarla birlikte, çocukların yaş gruplarına uygun akademik ve grup çalışmaları yapılmaktadır. Yaklaşık 50 öğrenciye eğitim veren kurumda ayrıca resim ve çizim teknikleri, drama, ahşap tasarım, halk oyunu ve yüzme seçmeli branş dersleri de vardır. her hafta gezi etkinliği yapılmakta ve sinema, tiyatro, müze vb. dış gezilerle çocukların sosyal yaşantılarına katkıda bulunulmaktadır.

Bağcılar Belediyesi Çocuk Bakımevi Tesis Özellikleri

Yemekhane Dinlenme Salonu Bahçe Hobi Salonları Sosyal Faaliyetler Beceri Kursları Gündüzlü Ücretsiz Bakım Hizmeti (Devlet Destekli)

Bağcılar Belediyesi Çocuk Bakımevi Oda Özellikleri

Banyo-WC Klima Petek

Bağcılar Belediyesi Çocuk Bakımevi Sağlık Hizmetleri

  • Kişisel Bakım Hizmetleri

Bağcılar Belediyesi Çocuk Bakımevi Yaş Grubu

4-6 Yaş Çocuklar

Bağcılar Belediyesi Çocuk Bakımevi İletişim Bilgileri

Güneşli Mahallesi Anafartalar Caddesi NO: 9 Bağcılar / İSTANBUL
Notice: Undefined variable: ilce in /home/hevlerim/domains/huzurevlerim.com/public_html/wp-content/themes/hueman/functions.php on line 84
Bağcılar / İstanbul
0212 656 77 55

Bağcılar Belediyesi Çocuk Bakımevi Nerededir?

Diğer Huzurevleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir