Fazlı-Macide Halaç Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Özcan Halaç tarafından Afyonkarahisar ili Emirdağ ilçesine yaptırılan Fazlı-Macide Halaç Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, Eylül 2020 yılında açılarak bölge halkına hizmete başlamıştır. Modern bir yapıda kurulan bina, konuklarına her türlü konforu sunmaktadır. Ferah odaları, sosyal faaliyet ve imkanlarıyla bölge de ihtiyaç sahibi yaşlıların hizmetine girmiştir.60 yaş üstü bakım ihtiyacı olan kimsesiz, engelli yaşlıların kalabileceği gibi, emekli olan yaşlılarımızda belirlenen oda ücretini ödeyerek huzurevi hizmetinden yararlanabilirler. 2016 yılında yapımına başlanan Fazlı-Macide Halaç Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, 8226,28 m2 arsa alanı üzerine toplam 4866,64 m2 bina kullanım alanlı olarak bodrum+zemin kat+ 2 kat şeklinde inşa edildi. Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi , 16 rehabilitasyon birimi, 32 huzurevi birimi olmak üzere 48 yatak kapasiteli olarak hizmet verecektir.

Fazlı-Macide Halaç Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Tesis Özellikleri

Yemekhane Dinlenme Salonu Bahçe Hobi Salonları Asansör Sosyal Faaliyetler Beceri Kursları Yatılı Ücretsiz Bakım Hizmeti (Devlet Destekli)

Fazlı-Macide Halaç Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Oda Özellikleri

Banyo-WC TV Petek Mini Buzdolabı

Fazlı-Macide Halaç Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Sağlık Hizmetleri

 • Doktor Hizmeti
 • Hemşire Hizmeti
 • Fizyoterapi
 • Kişisel Bakım Hizmetleri
 • Felçli Hasta Bakımı
 • Rehabilitasyon

Fazlı-Macide Halaç Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi İletişim Bilgileri

İncili Mahallesi Emirdağ / Afyonkarahisar
Notice: Undefined variable: ilce in /home/hevlerim/domains/huzurevlerim.com/public_html/wp-content/themes/hueman/functions.php on line 84
Emirdağ / Afyonkarahisar

Fazlı-Macide Halaç Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Nerededir?

Diğer Huzurevleri

4 Responses

 1. m*** E*** dedi ki:

  merhaba ben m*** e*** yasli annem var bakima muhtac kimse bakmiyor kendisi yanliz kaldigi icin düsüp ayagini kirdi suan afyon devlet hastanesinde yatiyor kendisi emekli ayagi kirik oldugu icin kalkamiyor nasil bir yol izlemem gerekir

  simdiden tesekkürler

  • huzurevi dedi ki:

   Merhaba,

   Huzurevlerim.com Türkiye’de faaliyet gösteren huzurevleri hakkında bilgi veren rehber sitedir. Başvuru, fiyat ve diğer bilgiler için sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak tesis ile doğrudan iletişime geçiniz.

   Saygılarımızla

 2. N***H*** dedi ki:

  Merhaba demens hastalarinida kabul ediyormusunuz. Günlük ücretiniz, yatili ücretiniz ve kabul etme sartlariniz nelerdir.

  • huzurevi dedi ki:

   Merhaba,

   Huzurevlerim.com Türkiye’de faaliyet gösteren huzurevleri hakkında bilgi veren rehber sitedir. Başvuru, fiyat ve diğer bilgiler için sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak tesis ile doğrudan iletişime geçiniz.

   Saygılarımızla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir