Ahmet Kuddusi Huzur Evi Ve Rehabilitasyon Merkezi

  • nigde-bor-ahmet-kuddisi-huzurevi

Niğde ili Bor ilçesinde uzun yıllardan beri faaliyete olan Ahmet Kuddusi Huzur Evi Ve Rehabilitasyon Merkezi Niğde huzurevi ihtiyacını karşılama noktasında önemli bir açığı kapatmaktadır. Bor Kaymakamlığına bağlı olan huzurevinde ücretli ve ücretsiz olarak da yaşlılar bireyler kabul edilmektedir. 60 yaş üzerinde olan yaşlıların başvura da bulunabildikleri huzurevinde ücretli kalan yaşlılarımız her yıl devletin belirlediği oda ücretini ödeyerek kalabilmektedirler. Herhangi bir geliri olmayan vatandaşlarımızda yoksunluk belgesi düzenlenerek ücretsiz olarak huzurevinde kalabilirler. Ahmet Kuddusi Huzur Evi Ve Rehabilitasyon Merkezi 102 kişilik kapasiteye sahiptir. Geniş bir alana sahip olan huzurevinde sakinlerin rahat ve huzurlu bir ortam hazırlanmıştır. Müracaatlar kapasitenin durumuna göre değerlendirilmektedir. Sizde huzurevin kalmak yada yakınlarınızı yerleştirmek için , aşağıda yer alan iletişim bilgilerindeki telefon numarasından merkez ile direk iletişime geçebilirsiniz.

Ahmet Kuddusi Huzur Evi Ve Rehabilitasyon Merkezi Tesis Özellikleri

7/24 Sağlık Hizmeti Yemekhane Dinlenme Salonu Bahçe Hobi Salonları Sosyal Faaliyetler Yatılı Ücretsiz Bakım Hizmeti (Devlet Destekli)

Ahmet Kuddusi Huzur Evi Ve Rehabilitasyon Merkezi Oda Özellikleri

Petek

Ahmet Kuddusi Huzur Evi Ve Rehabilitasyon Merkezi Sağlık Hizmetleri

  • Doktor Hizmeti
  • Hasta Takibi
  • Hemşire Hizmeti
  • Kişisel Bakım Hizmetleri
  • Rehabilitasyon

Ahmet Kuddusi Huzur Evi Ve Rehabilitasyon Merkezi İletişim Bilgileri

Fatih Mahallesi Huzurevi Sokak Bor / NİĞDE
Notice: Undefined variable: ilce in /home/hevlerim/domains/huzurevlerim.com/public_html/wp-content/themes/hueman/functions.php on line 84
Bor / Niğde
+90 (388) 311 23 50 / +90 (388) 311 14 02
nigde@ailevecalisma.gov.tr

Ahmet Kuddusi Huzur Evi Ve Rehabilitasyon Merkezi Nerededir?

Diğer Huzurevleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir