Gülşah Huzurevi ve Yaşlı Bakımevi

Gülşah Huzurevi ve Yaşlı Bakımevi 2004 yılında İstanbul Esenyurt ilçesinde hizmet vermeye başlamıştır. İnsanlar özellikle yaşlandıkları zaman arzuladıkları en önemli şey sıcak, sevgi dolu ev ortamının varlığıdır. Bu ilke ışığında kurulan ve hizmetine devam eden gelen konukların sevgi ve şefkati en iyi şekilde hissetmeleri için çabalayan huzurevi 55 yaş ve üzeri büyüklerimize kendilerini evinde hissettirecek ortamı sağlamak maksatıyla hizmet vermektedir. 7/24 saat tıbbi bakım ve gözetim hizmeti veren ve sosyal açıdan her türlü aktivite programını hazırlayan merkez Esenyurt ilçesinde yaşlılara kapıları her daim açıktır.

Gülşah Huzurevi başta Alzheimer, demans, parkinson, felçli, ameliyat sonrası özel bakım gerektiren hastalarımıza ya da artık tek başına kendisine bakamayacak yaşa gelmiş bireylere profesyonel anlamda hizmet vermektedir. Huzurevi binası yaşlıların, etrafında gezip dolaşmaları ve dinlenmeleri için dizayn edilmiş olup, beşer kattan oluşmaktadır. Asansör, doğal gazlı ısıtma, kamera ve yangın sistemleri ile donatılmıştır.

Gülşah Huzurevi ve Yaşlı Bakımevi Tesis Özellikleri

Yemekhane Dinlenme Salonu Bahçe Asansör Sosyal Faaliyetler Yatılı

Gülşah Huzurevi ve Yaşlı Bakımevi Oda Özellikleri

Banyo-WC TV Petek Mini Buzdolabı

Gülşah Huzurevi ve Yaşlı Bakımevi Sağlık Hizmetleri

 • Hemşire Hizmeti
 • Hastane Sonrası Özel Bakım Ünitesi
 • Alzheimer, Demans, Parkinsonlu Hastalara Bakım Hizmetleri
 • Kişisel Bakım Hizmetleri
 • Felçli Hasta Bakımı

Gülşah Huzurevi ve Yaşlı Bakımevi Engel Grubu

 • Bedensel
 • Zihinsel

Gülşah Huzurevi ve Yaşlı Bakımevi Yaş Grubu

55 Yaşından Büyük

Gülşah Huzurevi ve Yaşlı Bakımevi İletişim Bilgileri

Örnek Mahallesi Ahmet Arif Caddesi 1354 Sokak NO:23 Esenyurt / İstanbul
Notice: Undefined variable: ilce in /home/hevlerim/domains/huzurevlerim.com/public_html/wp-content/themes/hueman/functions.php on line 84
Esenyurt / İstanbul
0212 699 74 68 / 0212 639 92 78
info@gulsahhuzurevi.com

Gülşah Huzurevi ve Yaşlı Bakımevi Nerededir?

Diğer Huzurevleri

4 Responses

 1. A*** dedi ki:

  Merhabalar iyi aksamlar benim bi babaannem var huzurevine yatirmak istiyoruz rica etsem beni bilgilendirirmisiniz acil dönüş yaparsaniz sevinirim

  • huzurevi dedi ki:

   Merhaba,

   Huzurevlerim.com Türkiye’de faaliyet gösteren huzurevleri hakkında bilgi veren rehber sitedir. Başvuru, fiyat ve diğer bilgiler için sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak tesis ile doğrudan iletişime geçiniz.

   Saygılarımızla

 2. Hicran dedi ki:

  Ziyaret kabul ediyor musunuz acaba

  • huzurevi dedi ki:

   Merhaba,

   Huzurevlerim.com Türkiye’de faaliyet gösteren huzurevleri hakkında bilgi veren rehber sitedir. Başvuru, fiyat ve diğer bilgiler için sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak tesis ile doğrudan iletişime geçiniz.

   Saygılarımızla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir