Nil Özel Yaşlı Bakım ve Huzurevi

 • dis1
 • dis5
 • dis7
 • ic2
 • ic16
 • oda4
 • oda6

Nil Özel Yaşlı Bakım ve Huzurevi kendi alanında uzman doktor, hemşire, psikolog, sertifikalı hasta bakıcılar ve diğer yardımcı personelimiz ile; Alzheimer, Demans, Pleji, Paralizi, Parkinson, Epilepsi, NS hastalarına ve bunun yanında yaşlı bakım hizmet vermektedir. Tesis temelden itibaren huzurevi olarak planlanmış ve bu maksada hizmet edecek şekilde inşa edilmiştir. Evka-2 Çiftehavuzlar’da doğa içerisinde bulunan merkez temiz havasıyla huzurlu bir yaşam ortam ı sunmaktadır.

Nil Özel Yaşlı Bakım ve Huzurevi Tesis Özellikleri

Yemekhane Dinlenme Salonu Bahçe Hobi Salonları Asansör

Nil Özel Yaşlı Bakım ve Huzurevi Oda Özellikleri

TV Klima

Nil Özel Yaşlı Bakım ve Huzurevi Sağlık Hizmetleri

 • Doktor Hizmeti
 • Hemşire Hizmeti
 • Alzheimer, Demans, Parkinsonlu Hastalara Bakım Hizmetleri
 • Kişisel Bakım Hizmetleri
 • Felçli Hasta Bakımı

Nil Özel Yaşlı Bakım ve Huzurevi İletişim Bilgileri

6784SK. No: 29. Aydınlıkevler Mah.
Notice: Undefined variable: ilce in /home/hevlerim/domains/huzurevlerim.com/public_html/wp-content/themes/hueman/functions.php on line 84
Çiğli / İzmir
0232 370 00 41 ( Ofis ) / 0553 884 00 41 ( Cep )
info@nilyaslibakimevi.com
www.nilyaslibakimevi.com

Nil Özel Yaşlı Bakım ve Huzurevi Nerededir?

Diğer Huzurevleri

1 Response

 1. Serdar dedi ki:

  Gördüğünüz ve göreceğiniz en kötü bakım evidir. Öyle ki; bakım evi değil, resmen ÖLÜM EVİDİR! Sağlam bıraktığınız yakınınızı yemeklerin kötülüğünden zayıflamış ve bitmiş bir vaziyette bulmanız kaçınılmaz bir gerçektir. Yöneticiler “vur bana vur” diye sizi tahrik edebilecek kadar kalitesiz ve eğitimsizlerdir. Sizinde anneniz var, biraz empati yapın dediğinizde; anamın adını ağızına alma diyebilecek kadar küstahtırlar. Vicdan dan tamamen uzak, sadece ticari amaç güden bu firma, hizmet ETMEMENİN bedelinide peşin olarak talep ederler ve derler ki; 2 gün sonra alışamadım memnun kalmadım derseniz paranızı iade etmem bunuda baştan peşin peşin söyleyeyim!

  Vaatleriyle çelişen bir firma! Haftada 2 kez banyo denir, 20 gün banyo yaptırılmaz. Bu arada kimin havlusu kime kullanılıyor Allah bilir. İşin en kötü tarafı, banyodan sonra avret yerlerinde ve bacaklarında hala dışkı kalıntısı vardır. Bu kalıntılar ıslak mendille tekrar temizlenmeye çalışılır. Sabah kahvaltısı en az 4 çeşit denir, çay dahil 3 çeşittir (ekmek, peynir, çay). İstediği zaman çay içebilir denilir, kahvaltıdan kahvaltıya çay verilir. Alt bezi raporu ve bakım evinde kalabilir raporunu biz alırız, ödemeyi bize yapın derler, 300 tl NAKİT ödersin, haftalarca kılını kıpırdatmazlar ve sonunda raporlarıda yine sen çıkarmak zorunda kalırsın. Tırnak bakımı, tırnaklar çapa halini alınca yapılır. Her ziyarete gittiğinizde ilacımı ne zaman vereceksiniz, vakti geçti, unuttunuz yine gibi söylemlerle şahit olursunuz.
  Siz siz olun, vaatlere asla aldanmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir